II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w Szachach

12.09.2016

9 i 10 grudnia odbędą się II Mistrzostwa Polski Administracji Publicznej w Szachach Szybkich i Błyskawicznych. Honorowy patronat nad imprezą objęła Prezes Rady Ministrów Beata Szydło.

Już po raz drugi urzędnicy polskiej administracji wystartują w turnieju szachowym. Pierwszy dzień zawodów to zmagania w szachach błyskawicznych. Następnego dnia do rywalizacji przystąpią zawodnicy w szachach szybkich. Szczegółowy harmonogram oraz regulamin mistrzostw znaleźć można na stronie internetowej http://www.mpap.pzszach.pl.

Organizatorem turnieju – podobnie jak w roku ubiegłym – jest Polski Związek Szachowy we współpracy z Towarzystwem Edukacyjno-Sportowym „Solvitur Ambulando” oraz Stowarzyszeniem Absolwentów Krajowej Szkoły Administracji Publicznej. Mistrzostwa stanowią kontynuację i rozwinięcie zeszłorocznego czempionatu administracji rządowej (zobacz relację). W tym roku do rywalizacji przystąpią reprezentanci całej administracji publicznej.

Serdecznie zachęcamy zainteresowanych do udziału w turnieju w Ministerstwie Rozwoju. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 18 października.