O KSAP i służbie cywilnej na Uniwersytecie Warszawskim

23.11.2017

Na Uniwersytecie Warszawskim trwają „Uniwersyteckie spotkania z Rynkiem Pracy”. Dzisiaj studenci spotkali się ze słuchaczami Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz przedstawicielem Departamentu Służby Cywilnej KPRM. Uczestnicy zapoznali się z ofertą Szkoły, programem i warunkami kształcenia oraz możliwością kariery w administracji publicznej.

Poprzez udział w tego rodzaju wydarzeniach słuchacze KSAP włączają się w promocję Szkoły i zachęcają studentów do udziału w rekrutacji i pracy w służbie cywilnej. Kolejne tego typu spotkania odbędą się m.in. na Politechnice Krakowskiej (30.11), Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (5.12) oraz Uniwersytecie Jagiellońskim (7.12).

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego organizuje „Uniwersyteckie spotkania z Rynkiem Pracy” już po raz 29. Organizatorzy od samego początku kładą nacisk na praktyczne zajęcia (w formie warsztatów czy prezentacji interaktywnych), a także na bezpośredni kontakt z osobami zainteresowanymi pracą lub praktykami.