O ochronie wizerunku urzędnika w KSAP. Zapraszamy na konferencję

08.06.2018

Jak chronić pracowników instytucji publicznych? Jakie są prawne aspekty odpowiedzialności urzędnika oraz ochrony przez pracodawcę? Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach w kontakcie z klientem? Na te i inne pytania uzyskają Państwo odpowiedź podczas spotkania, które odbędzie się 12 czerwca w Krajowej Szkole Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Spotkanie jest zorganizowane w ramach Forum Zarządzania Publicznego.

Głównym tematem konferencji będzie ochrona wizerunku urzędnika w sporze z zewnętrznym podmiotem oraz możliwości reprezentowania pracownika przez pracodawcę w takim sporze.

W pierwszej części przedstawiciele instytucji publicznych zaprezentują swoje dobre praktyki i doświadczenia w tym zakresie. Następnie odbędzie się dyskusja pod tytułem "Jak chronić pracowników instytucji publicznych?". Wezmą w niej udział przedstawiciele urzędów administracji rządowej oraz prawnicy.

Na koniec spotkania odbędą się miniwarsztaty w czasie których uczestnicy spotkania dowiedzą się jak skutecznie chronić wizerunek urzędnika oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach w kontakcie z klientem zewnętrznym.

Rekrutacja odbywa się za pomocą formularza internetowego.

Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej Forum Zarządzania Publicznego.