Webinarium OECD nt. antykorupcji i uczciwości w czasie pandemii COVID-19

08.05.2020
Logo Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD)

„Uczciwość i antykorupcja: skuteczna reakcja i przeciwdziałanie skutkom kryzysu spowodowanego COVID-19” to temat najbliższego webinarium Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). OECD organizuje sesję online w ramach Forum OECD na rzecz uczciwości i przeciwdziałania korupcji (ang. OECD Global Anti-Corruption & Integrity Forum). Webinarium odbędzie się we środę, 13 maja, o godzinie 14:00.

Kryzys spowodowany pandemią COVID-19 stwarza warunki, które zwiększają ryzyko korupcji i nieuczciwego postępowania. Dotyczy to zarówno sektora publicznego, jak i prywatnego. Webinarium ma odpowiedzieć na pytanie, jak władze publiczne i przedsiębiorstwa mogą przeciwdziałać tym zagrożeniom i utrzymać rządy prawa, uczciwość społeczną i etykę w biznesie.

Jeśli chcesz wysłuchać prelegentów i wziąć udział w dyskusji 13 maja o godzinie 14:00, zarejestruj się na stronie organizatora.

Webinarium OECD

Seria webinariów to wynik odwołania w marcu Światowego Forum Uczciwości i Antykorupcji. Wydarzenie odbywa się co roku, w siedzibie głównej OECD w Paryżu. W tym roku organizatorzy zrezygnowali z tradycyjnej formy spotkania z powodu pandemii COVID-19. W zamian zorganizują sesje online. Pierwsza z nich już w najbliższą środę.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz na stronie OECD.

Zapraszamy do udziału w webinarium!