Wzrasta zainteresowanie kursami e-learningowymi służby cywilnej

29.04.2020

W ciągu ostatniego miesiąca odnotowaliśmy rekordowy, około 20-procentowy wzrost liczby użytkowników systemu e-learningowego służby cywilnej. Użytkowników jest dwukrotnie więcej niż rok temu – aż 38 300. Zaproponowane kursy on-line mogą być wykorzystane jako uzupełnienie efektywnej pracy zdalnej oraz element rozwoju zawodowego i personalnego.

Kursy udostępnione w naszym systemie e-learningowym wspierają realizację ustawowego obowiązku każdego członka korpusu służby cywilnej, jakim jest rozwój zawodowy, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Tylko w kwietniu br. liczba użytkowników wzrosła o ponad 8 tys. Obecnie udostępniamy 45 kursów z zagadnień interpersonalnych, zarządzania, analitycznych, informatycznych, z ekonomii i finansów oraz prawa i administracji. Najnowsze kursy dotyczą etyki w służbie cywilnej oraz efektywnego zarządzania zespołem.

Z wszystkich kursów można korzystać bezpłatnie. Są dostępne przez dowolną przeglądarkę internetową i nie wymagają instalacji dodatkowego oprogramowania (w niektórych kursach trzeba zezwolić przeglądarce na korzystanie z wtyczki Flash). Po ukończeniu szkolenia system generuje zaświadczenie.

Zachęcamy do korzystania z kursów e-learningowych służby cywilnej!