Zapraszamy na bezpłatne seminaria na temat Wspólnej Metody Oceny (CAF)

22.11.2017

Szkolenia, organizowane z inicjatywy Szefa Służby Cywilnej, wynikają z zainteresowania dyrektorów generalnych urzędów modelem CAF (Common Assessment Framework). Jest to narzędzie dostosowane do sektora publicznego, które pozwala uzyskać rzetelną diagnozę stanu zarządzania organizacją.

Rekrutację na szkolenie prowadzimy dla dwóch grup:

  1. Seminarium dla pracowników, przygotowujących się do przeprowadzenia samooceny funkcjonowania organizacji z wykorzystaniem metody CAF, które odbędzie się 8 grudnia br. w godzinach 9:00 – 16:30;
  2. Seminarium dla osób zajmujących kierownicze stanowiska w organizacji, przygotowujących się do roli lidera samooceny CAF, które odbędzie się 11 grudnia br. w godzinach 12:00 – 16:15.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wiadomości na adres: magdalena.berlinska [at] kprm.gov.pl do 1 grudnia br. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko uczestnika oraz termin seminarium. Szkolenia odbywają się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Seminaria prowadzić będą doświadczeni eksperci ds. CAF – Sławomir Wysocki i Marek Jefremienko. Poniżej wstępny program obu seminariów.